Філософія школи

Формула щасливого навчання та щасливого учителювання

Т.Мирошниченко, директор школи

" Доброго дня, друзі!

Таланти створити неможливо, але можливо створити ґрунт, на якому вони ростуть і процвітають, - і в цьому наше покликання. Приватна школа-садок «Перша ластівка» дає  можливість кожній дитині бути щасливою в навчанні!

Найбільша мрія кожної мами і кожного тата, щоб дитина була щасливою, щоб поряд був учитель, якому буде небайдужа Ваша дитина, її проблеми, учитель, у якого вона вчитиметься з радістю.

Чи зможе Ваша дитина  в  нашому місті отримати справжню європейську освіту зі  знанням іноземних мов, сучасних інноваційних технологій?       

Запрошуємо Вас до «Першої ластівки» Наша школа-садок –для Вас!!!

Одного разу, учень початкової школи, пишучи пишучи міні-твір написав: «Зайчик був сірим, а потім звик». Ми стільки років  звикали до сірості в суспільстві, освіті, що перестали бачити її. Сіренька свідомість, сіренька сприйняття світу, сіренькі школи, сіренькі вчителі, сіренькі навчальні програми, сіренька особистості.  Так з року в рік школи продукували «сірих зайчиків». Сіра школа з совковим підходом більше не потрібна нікому, вона себе вичерпала.

Діти запам’ятовують усе, що їх зацікавить. Процес навчання найкраще проходить тоді, коли учень забуває, що вчиться. Якщо учень подану на уроці інформацію вважає важливою,  зростає увага, сприймається все, що говорить вчитель і нейрони мозку стають активними. А якщо ні – мозок просто симулює процес навчання.

Дитина не вчиться:

 Сучасний урок в школі - це цікава і захоплююча пригода! 

Формула  такого уроку дуже проста:

Цікавість та  інтерес дітей + простота пояснення учителя+ емоційний контент+ безпечне середовище + наскрізна мотивація = щасливе навчання та щасливе учителювання!  Відсутність хоч одного  компоненту унеможливлює результат тому, що  блокує мозок дитини! Дослідження ж показує, що мозок створений для навчання і нічого краще не  вміє робити. Добре організоване навчання має вивільняти допамін (так званий гормон щастя).Це перший крок до щасливого навчання.

Дорога в Нову українську школу лежить саме через щасливе учителювання до щасливого навчання ! Бо хто сказав, що ми не можемо змінити світ! Давайте разом змінимо освіту"

Контакти

Адреса

м. Івано-Франківськ Україна, 76000

вул. Биха,10

Телефон

+38 (0342) 530 302
Перша Ластівка