Початкова школа

«Перша ластівка» – це школа для щасливих дітей!

• Наша школа – єдина в місті школа повного дня (8.30-17.00).
• «Перша ластівка»- школа для дітей зайнятих батьків. Ми практично звільнили Вас, шановні батьки, від домашніх завдань.
• Школа, де понад 20 років навчальний день розпочинається з ранкової зустрічі. Ми навчаємо дітей спілкуватися, працювати в групах, слухати і чути, робити вибір і відповідати за нього, приймати рішення, презентувати себе та групу.
• Першокласники навчаються через гру, бо саме це є основний вид діяльності першокласників.
Наші основні програми:
Розвивальна програма “Росток”-математика;
Інтегровані та предметні програми НУШ для початкової школи;
Оксфордський курс англійської мови;
Особистісно зорієнтована програма “Крок за кроком”;

Уся команда педагогів, що працює у початковій школі пройшла спеціальне навчання і втілює у життя новітні сучасні світові методики та програми:
• концепцію Марії Монтессорі – враховує, що кожна дитина унікальна і розвивається за особистим планом;
• елементи вальдорфської педагогіки – надає дітям допомогу з особистісним становленням та розкриттям талантів «у гармонії із закономірностями і тенденціями розвитку природи, людини та світу»;
• Дальтон-план – ґрунтує навчання на трьох принципах: свобода, самостійність, співробітництво.

Уже з першого класу діти розпочинають вивчати англійську та можуть обирати додаткові іноземні мови ( польська, німецька).
Ми піклуємось про підтримку та розвиток здоров’я вихованців. Кожна дитина займається спортом щонайменше 4 години на тиждень, відвідуючи заняття, які їй подобаються найбільше і до яких у неї є здібності.Наша учениця Аня Безпала стала срібним призером Чемпіонату України з зендокайкарате-до,Софія Федорчук у 8 років зайняла перше місце на обласному турнірі з шахів. Окрім цього, діти мають можливість отримувати трьохразове здорове і смачне харчування, адже в школі готують лише збалансовані страви за особливим дитячим меню, на якому спеціалізується наша їдальня.На харчоблоці встановлено сучасне обладнання.
Здоров’я учнів контролює медична сестра та педагоги, які пройшли курси долікарської допомоги.
Не менш важливий і розвиток творчих здібностей. Ваш син або донька має хист до малювання? Чудово співає? Ліпить з глини чи грає на сцені? У нас кожна дитина може розкрити та реалізувати усі свої таланти, обираючи серед широкого переліку цікавих гуртків: художня, театральна, музична студії.
З дошкільного віку діти роблять свої перші дослідження, експерименти в Хімічній лабораторії для малюків. Тут вони вчаться вирощувати кристали, виготовляти штучний сніг, «робити» блискавку тощо.
Усі класні кімнати оснащені за сучасними стандартами: парти та стільці «ростуть» разом з учнями, адже їх можна регулювати відповідно до зросту; куточки відпочинку з м’якими меблями та ігровим обладнанням; інтерактивні дошки тощо.
Весь день учня ретельно та раціонально розплановано: розумове навантаження чергується з фізичним або творчим, заняття у приміщенні – з активними іграми на повітрі. В літній період організовуються мовні школи, мовні табори. Вже з третього класу учні мають можливість вивчати іноземну мову з носіями мовив Англії, Польщі, Німеччині.

Контакти

Адреса

м. Івано-Франківськ Україна, 76000

вул. Биха,10

Телефон

+38 (0342) 530 302
Перша Ластівка