Середня школа

«Перша ластівка» – це школа для щасливих дітей!

• «Перша ластівка»- школа для дітей зайнятих батьків. Ми мінімізували об’єм домашніх завдань учнів. Після обіду учні можуть у будь-якого вчителя отримати консультацію щодо виконання домашніх завдань.
• Ми навчаємо дітей спілкуватися, працювати в групах, слухати і чути, робити вибір і відповідати за нього, приймати рішення, презентувати себе та групу. Час навчання у середній школі дитина переходить до більш самостійного та дорослого життя. Це важливий період розвитку, адже дитина надзвичайно швидко росте, її світогляд та організм змінюються. До того ж, інакшим стає середовище: у початкових класах більшість предметів увесь рік викладав один учитель, який мав свій стиль, методи та прийоми роботи, а при переході у середню школу діти потрапляють під вплив одразу кількох педагогів, кожен із яких вирізняється не лише своїми методами, а й характером. Домінуючий метод навчання- групова робота, метод проектів, кейс-метод, наукові роботи, експерименти та дослідження.Активно впроваджуємо мережеву форму навчання, екстернат.Проектна діяльність – це сучасна і ефективна технологія «на результат». Під час вивчення різних проектів підліток знаходить сферу своїх життєвих інтересів і набуває нові вміння та компетентностей.
Головні інновації, впроваджені в навчальний процес:
використання комп’ютерних технологій
унікальна ділова фінансова гра “Кешфлоу”
інформаційно-комп’ютерні тренінги
розробка і впровадження кращих у світі освітніх технологій, адекватних рівню передових стандартів
тренінги життєвих умінь
ділові соціально-політична ігри
Развиваючий блок
У цей блок входять предмети і проекти, що доповнюють і розширюють державний блок. Вони спрямовані на розвиток певних навичок і компетентностей, необхідних для виховання успішної та щасливої людини.

Всі ці предмети інтегровано в структуру навчання школи. Вони обов’язкові для всіх учнів і заняття за ними проводяться відповідно до розкладу.

З п’ятого класу учні вивчають крім обов’язкової англійської, інші іноземні мови: німецьку, польську тощо. Усі іноземні мови викладають спеціалісти, які досконало володіють мовою. Учні мають можливість удосконалити знання з іноземних мов в мовних таборах та школах Англії, Німеччини, Польщі. Продовжуючи традиції молодшої школи, ми допомагаємо підтримувати здоров’я та реалізовувати потенціал дитини, пропонуючи заняття в різноманітних спортивних секціях та творчих студіях. Наша учениця Хмелівська Аліна в 13 років отримала титул Чемпіонка України з боротьби зендокайкарате-до, а Олег Сапіжак в 13 років став Чемпіоном України з Боксу.
Харчування: 3-разове, вітамінізоване і збалансоване. Це забезпечується за рахунок роботи власного штату кваліфікованих кухарів та постачання сертифікованих продуктів.
Школа працює з 8.30 до 17.00.

Контакти

Адреса

м. Івано-Франківськ Україна, 76000

вул. Биха,10

Телефон

+38 (0342) 530 302
Перша Ластівка