Дошкілля

Віддавши свого малюка до дошкільних груп нашого садка, Ви можете бути впевнені у тому, що за Вашою дитиною буде здійснюватися професійний догляд, малюк буде зростати й розвиватися у атмосфері любові та тепла. Вихователі, помічники вихователів психолог, логопеди, учителі – бездоганні помічники для небайдужих батьків, які прагнуть створити оптимальні умови для розвитку свого малюка.

Використання кращих методик для дошкільнят: спеціальні системи розвивальних ігор, вправ, занять, які організовують і стимулюють діяльність малюка, розвивають інтелектуальні, чуттєві, емоційні можливості дитини, допомагають йому з інтересом освоювати навколишній світ, набувати комунікативних компетентностей, розвивати мотивацію до навчальної та дослідницької діяльності, дрібну моторику тощо. Поряд з українською мовою малюк проходить усний курс англійської мови, вчиться грати в шахи, експериментувати та досліджувати. Ми підготуємо Вашу дитину до шкільного навчання. 

У нас смачне здорове дитяче харчування, безпечне освітнє середовище.

В садочок приймаються діти 3-5 років. Для того, щоб бути зарахованим в садочок, потрібно написати заяву, подати ксерокопію свідоцтва про народження дитини, довідки про стан здоров’я відповідної форми від лікаря.

Контакти

Адреса

м. Івано-Франківськ Україна, 76000

вул. Биха,10

Телефон

+38 (0342) 530 302
Перша Ластівка