Секція Зендокай-карате-до

Навіщо дитині займатися карате?

Карате для дітей перш за все є відмінною системою психофізичної підготовки і направленням в потрібне русло дитячої енергії, яка б’є через край, адже діти займаються гімнастикою, розтяжкою, розвивають пам’ять і уважність, вчаться дисципліни, долають власну лінь і амбіції, адаптуються до різновікового колективу. Діти будуть захищені від згубного впливу вулиці, ледарства і неробства, стануть менше часу проводити за комп’ютером і більше спілкуватися з однолітками. В результаті діти зможуть постояти за себе, стануть сильнішими, більш дисциплінованими, впевненішими в собі, лояльно ставлячись при цьому до слабких і переможених. Карате – хороша підготовка малюка до школи. Одна справа прийти в перший клас домашнім хлопчиком, зовсім інше – учнем школи карате, що володіє хорошим набором прийомів самооборони, атестованим на пояс і вже мають справжнісінький ПАСПОРТ Будо.

З якого віку дитині краще почати займатися карате?
Карате дає початкові поняття про дисципліну, роботу в колективі, терпіння і витримку. Тому вважається, що дитина готова займатися в групі карате з 4-5 річного віку.

Двері в наш зал завжди відкриті. Ми даємо можливість батькам подивитися, як і чим займаються їхні діти. Однак слід врахувати, що діти, як правило, відволікаються на батьків, підбігають до них. Для оцінки результатів занять раз на півроку проводяться атестаційні іспити і змагання, здійснюється фото- і відеозйомка занять і змагань.
-Іван Хмелівський, майстер спорту, президент обласної Асоціації «Зендокай карате-до»- вчитель, який знайомить Вашу дитину з світом карате і здоров’я.

Досягнення наших учнів: Анна Безпала ( 6 років)- срібна призерка чемпіонату України з зендокай –карате-до;
Аліна Хмелівська- чемпіонка України з зендокай-карате-до.
Ваші діти теж можуть бути серед переможців.
Контакти

Адреса

м. Івано-Франківськ Україна, 76000

вул. Биха,10

Телефон

+38 (0342) 530 302
Перша Ластівка