Благодійний ярмарок

В нашому ліцеї відбувся благодійний ярмарок!

Організаторами ярмарку були 2-А, 2-Б, 3-А, 4-А класи. Напередодні діти з батьками підготували смаколики своїми руками, які ж самостійно продавали. Звісно ж, і купували теж у своїх друзів, адже всі зібрані кошти передаємо на потреби ЗСУ.

Дякуючи нашим учням та батькам ми назбирали 15000 грн. Ці гроші ми розформуємо на потреби нашим батькам-військовослужбовцям, які потребують нашої підтримки!

Ми дякуємо їм кожного дня за те, що ми ходимо до школи і маємо змогу допомагати.

Дякуємо за захист!

Читайте також

Зустріч педагогів та дітей нашої школи з директорами шкіл області

31 Січня 2019

А у нас у школі сьогодні пройшла цікава зустріч педагогів та дітей нашої школи з директорами шкіл області. Цікаві сучасні уроки, відверта розмова про НУШ переконують кожного з нас, що ми вміємо і можемо змінити школу.В цей день наші учителі Леся Загрійчук,Тетяна Синицька, Леся Федорчук, Тетяна Проць продемонстрували успішне втілення ...

Перші пояси з Зендокай-карате-до

22 Січня 2019

Наші учні сьогодні отримали сертифікати на свої перші пояси з зендокай-карате-до.Сертифікати вручив тренер, улюблений сенсей Іван Хмелівський.#Перша_ластівка вітає наших спортсменів .

З Днем вчителя

02 Жовтня 2022

Вчителі - це теперішній тил, який працює над майбутнім наших українців! Вчителями не стають, а народжуються! Люди, які працюють в сфері освіти, називають її покликанням, станом душі, способом жити і мислити категоріями вічності! Тому з гордістю скажемо, що наші педагоги працюють за покликанням, адже обожнюють свою професію! Бажаю творчого натхнення ...

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ НОВНИ

Контакти

Адреса

м. Івано-Франківськ Україна, 76000

вул. Биха,10

Телефон

+38 (0342) 530 302
Перша Ластівка