Веселковий квест

У “Першій ластівці” відбувся традиційний “Веселковий квест”, присвячений Дню народженню ліцею. Наші учні вже вкотре довели, що вони найкреативніші, найемоційніші, найрозумніші, найвинахідливіші і просто найкращі. Адже їм вдалося успішно виконати завдання на всіх станціях: “Екстремальній”,”Детективній”, “”Чорний ящик”, “Мовно-літературній”, “Медичній”,”Спортивній” та “Мистецькій”.

Дякуємо ЗСУ за можливість насолоджуватися звичним шкільним життям.

З вірою у перемогу “Перша ластівка”

Читайте також

Вітаємо своїх медалістів!!!

05 Червня 2021

Сьогодні міський голова Руслан Марцінків вручав золоті та срібні медалі випускникам шкіл міста. Серед медалістів двоє ластів'ят: Софія Федорків і Максим Майка... Всі ці роки поряд з ними завжди була Олена Пінтоха, класний керівник ( "класний" від слова КЛАС!!!) Гордимося вами.

В “Першій ластівці” РОЗКОЛЯДА

20 Лютого 2023

Розколяда - свято, яке зустрічають всією громадою, родиною, рідними людьми. Це традиційне свято, яке несе тільки добро, радість, згуртованість, любов. А ще це підтримка різдвяних традицій. Наші ліцеїсти прониклися всіма звичаями розколяда. Все пройшло тепло, душевно та сімейно!

Підготовка до школи. Інтенсив.

20 Березня 2019

Ви просили, ми зробили. Ви просто закидали нас проханнями в особисті повідомлення про підготовку до школи дітей, котрі вже цього року підуть до першого класу.  Знаєте, що найбільше лякає батьків цих малюків? Те, що дитина в рамках нової освітньої реформи, яка називається Нова Українська Школа, не зможе осягнути без сидіння ...

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ НОВНИ

Контакти

Адреса

м. Івано-Франківськ Україна, 76000

вул. Биха,10

Телефон

+38 (0342) 530 302
Перша Ластівка