100 днів навчання!

Яка ж красива дата, і обов’язково потрібно відсвяткувати! Але ж як?

“Перша ластівка” знає як! Традиційно в цей день наші ліцеїсти мають перерви-дискотеки, незвичайні уроки, а вчителі – переходять у 12 клас! 😇

Що ж таке “незвичайні” уроки?

Старшокласники проводять свої перші уроки у початових класах! Вони приходять до молодших з трепетом, адже нещодавно, вони теж були на їхніх місцях.

Ліцеїсти старшої школи дуже відповідально поставилися до завдання провести уроки: підготували конспекти, презентації, фізкультхвилинки та, навіть, смаколики. Вони відчули, що праця вчителя зовсім нелегка!

Учням початкової школи надзвичайно сподобався цей день. В них з’явилося багато нових друзів із старшої школи. Уроки були цікаві, нестандартні, а перерви – супер веселими!

Отже, знайомтеся з нашими новими вчителями! 🫶

Читайте також

Сторінки історії дистанційної освіти в “Першій ластівці”

24 Квітня 2020

Нехай це дистанційне навчання, нехай ми бачимо одне одного через екрани моніторів, але ми разом, ми вчимося! "Перша ластівка" єднає нас, і ми раді бути разом!

Ластів’ята вітають своє рідне місто з днем народження!

11 Травня 2020

З Днем народження місто Франкове, з Днем народження Станіславів. Наші учні, дошкільнята, педагоги та батьки вітають рідне місто. Співає наша Vlada K ❤❤❤ З любов’ю і трепетом до рідного міста... Ваша #Перша_ластівка

Перемога нашого першокласника на “Чемпіонаті Івано-Франківська”

30 Вересня 2020

Наш першокласник Макар Борковський (6 р.) зайняв I-ше місце на "Чемпіонаті Івано-Франківська" з Zendokai karate-do. Першу перемогу на чемпіонаті здобув в 5 років. Другу перемогу здобув першокласником. В секції займаються діти від 6 років.Наші досягнення! Наша гордість!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ НОВНИ

Контакти

Адреса

м. Івано-Франківськ Україна, 76000

вул. Биха,10

Телефон

+38 (0342) 530 302
Перша Ластівка